116

 

Цигун: єдине рішення багатьох проблем

Цигун – комплексна китайська практика.

В старовину "цигуном" називали методи нарощування життєвої енергії.

 

Що означає «цигун» сучасною мовою?

Цигун — оздоровча практика, бо лікує душу і тіло. Результатом занять цигун є відновлення та підвищення працездатності, придбання навиків контролю за процесами в своєму організмі, спокій в душі та сила до життя.

Цигун — розвиваюча практикаоїм часом та ресурсами власного організму. Цигун дозволяє активізувати функції організму, в тому числі ті, які не були задіяні раніше. Розвиває інтуїцію, концентрацію, здатність в будь-якій обстановці фізично і психічно розслаблятися.

Цигун — духовна практика, яка вчить позитивно мислити та відчувати, контролювати свої думки та бажання, звільняючись від руйнівних. Цигун дає наснагу до життя, дозволяє заглянути всередину себе, бути собою та водночас перебувати в гармонії зі світом.

 

Як працює техніка цигун?

Вплив техніки цигун відбувається на трьох рівнях: тіло, енергія тіла і свідомість. Для розвитку всіх трьох рівнів використовується рух, дихання і мислення.

Думка – головна. Рух і дихання повинні поєднуватися з усвідомлення цигун як енергії життя. Без цього усвідомлення в цигун буде не духовною практикою, а звичайною фізкультурою. На жаль, самих фізичних вправ замало для оздоровлення тіла і душі – негативні думки і почуття руйнують свого творця, тому від них треба позбутися, щоб жити щасливо і спокійно.

 

Коли буде результат від занять?

Результат дає кожне заняття. Суттєві зміни в стані здоров'я та світосприйнятті ви можете відчути після щоденної свідомої практики цигун хоча б протягом одного тижня. Навіть кількахвилинні заняття будуть корисні вам, якщо ви будете займатися щодня.

 

Що дасть цигун саме вам?

Те, чого ви потребуєте.

Хто потребує оздоровлення – стане міцнішим. Хто потребує життєвої енергії – наповниться нею. Хто шукає сенс життя – навчиться жити в гармонії зі світом.

 

Чому варто прийти саме до нас:

  • у нас досвідчений інструктор, який займається східними практиками більше 15-ти років
  • наше об'єднання є офіційним представником Української асоціації Шоу-Дао у Львові
  • ми тренуємося в затишному та просторому залі поблизу центра міста
  • невисока вартість занять
  • дружна компанія, яка мотивує до регулярних тренувань

Зміни життя на краще сьогодні – відвідай перше заняття безоплатно!